Okazje od handlarza

Lancie Ypsilony kupowane nocą…

 

 

… jadą kilometr, a resztę trasy wracają na lawecie. Handlarz myślał, że dojedzie. Bo on wszystkim dojedzie! Może nie być hamulca, może być rozbite, bez oleju, bez płynów… Ale w tym przypadku handlarz się nie zdecydował. Dziwne szuranie po ruszeniu, to była pęknięta sprężyna, przecinająca oponę (nawiasem mówiąc, prawie nową oponę). I tak sobie przecinała, aż ta opona wystrzeliła na wiadukcie, na dwupasmówce 🙂 Na szczęście bez żadnych innych szkód.
   Dlaczego nie zdecydowałem się drutować i jechać? Szkoda samochodu, szkoda ryzykować kolejne uszkodzenia, bo kupiona wczoraj w nocy Lancia jest praktycznie jak nowa.

Niebawem będzie do sprzedania

Wersja Moda Milano, rok produkcji 2008, ale data pierwszej rejestracji to 2009.

PRZEBIEG AUTA – 50 TYS.KM. (słownie: pięćdziesiąt tysięcy kilometrów) gwarantowany! Ypsilon jest w stanie idealnym, bezwypadkowy (małe zagniecenie parkingowe na drzwiach), pachnie w środku nowym autem. Samochód z polskiego salonu, w jednej rodzinie od nowości.

 

 

 

Auto wyposażone m.in. w

– klimatyzację automatyczną dwustrefową
– kolor biały, perłowy.
– silnik 1,4 77KM
– wnętrze skóra, elementy deski rozdzielczej obszyte skórą
– kierownicę i dźwignię zmiany biegów pokryte skórą,
– sterowanie radiem z koła kierownicy,
– felgi aluminiowe 16″ z oponami letnimi + stalowe 15 z zimówkami (chwilowo trzy sztuki)
– radio z CD MP3,
– chyba Blue&Me 
i pewnie wiele innych rzeczy, na które w nocy nie zwracałem uwagi

Mówię (a raczej piszę) serio i z pełną odpowiedzialnością – jeśli ktoś szuka fajnego auta, chce kupić pewny samochód i chce kupić starsze auto, jak nowe – nie ma się co zastanawiać. 

Ypsilon z całą pewnością wyróżnia się na drodze, wśród miliona takich samych, od szablonu rysowanych folgswagenów, a wnętrze po porostu „wymiata” 😉

 

 

 

Auto dostanie nowe dwie sprężyny, oponę zimową i znowu będzie uśmiechnięte.

 

CHOLERA JASNA! CORAZ WIĘKSZYM FANEM FIATA SIĘ STAJĘ

*zdjęcia poglądowe z internetu. Zdjęcie na lawecie – moje 😉

4 thoughts on “Lancie Ypsilony kupowane nocą…

  1. Dostanie chyba dwie nowe opony zimowe? Czy rodem z tureckiego parkingu? Włożymy co akurat leży pod płotem. Nieważne, że trochę inny bieżnik.

    1. Zakleję taśmą izolacyjną tę oponę, która strzeliła. Sprężynę zespawam, a jak na drodze nie znajdę jutro brakującego kawałka, to utniemy do równa i będzie obniżone zawieszenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.