Skup aut bielsko , skup samochodów bielsko - Skup-aut-bielsko.pl
Autoskup samochodów

Skup aut Katowice - skup samochodów Katowice - auto skup Katowice

Nasz skup aut działa w mieście Katowice. Skup samochodów Katowice

Jak zapewne wiadomo nie jest łatwo w dzisiejszych czasach sprzedać używany samochód. Można oczywiście pousuwać wszystkie usterki, wymyć, wypolerować auto i wystawić na allegro. Koszt ogłoszenia, to jednak kilkadziesiąt złotych, a nikt nie zagwarantuje, że samochód nie będzie czekał na nabywcę kilka miesięcy. Przy takiej formie sprzedaży należy również wykazać się wielką cierpliwością i spokojem, bowiem często oglądający potrafią wyprowadzić nas z równowagi. Trzeba oswoić się z myślą, że wielu potencjalnych klientów będzie narzekać, że samochód posiada „ślady użytkowania” - czyli ryski, korozję, wgniecenia, przetarcia foteli, kierownicy... Co więc możesz zrobić, jeśli Twoja cierpliwość może okazać się niewystarczająca, jeśli nie masz czasu na te wszystkie czynności? Sprawa jest bardzo prosta!

Zadzwoń do Skupu Aut Katowice, opisz naszemu pracownikowi samochód, który zamierzasz sprzedać. Nasz człowiek wyceni Ci wstępnie auto przez telefon. Będzie to jednak kalkulacja wstępna, aby dowiedzieć się ile dokładnie jest warte Twoje auto, umów się ze Skupem Samochodów Katowice na oględziny pojazdu.
Nie musisz się martwić – Odkup Aut Katowice dostosuje się do Ciebie. Zjawiamy się tam, gdzie Tobie pasuje i w Twoim wolnym czasie.

Na miejscu pracownik Autoskupu Katowice, w miłej atmosferze wycenia Twój używany, czasem niesprawny, skorodowany samochód i wypłaca ustaloną gotówkę.

Spisywana jest umowa kupna-sprzedaży między Tobą a naszą firmą – uwaga, nie używamy tzw. umów „in blanco”! Wielu drobnych handlarzy w ten sposób skupuje samochody, a często sprzedający nie zdaje sobie sprawy jak ryzykuje! Kiedy w rubryce „kupujący” nie ma danych nabywcy, nie masz możliwości wytłumaczenia się z ewentualnych zdjęć z fotoradaru, nie możesz zgłosić do ubezpieczyciela sprzedaży pojazdu, więc jeśli kończy Ci się OC, będziesz musiał/a je przedłużyć, a co za tym idzie opłacić składkę za auto, którego już nie posiadasz!
Sprzedając samochód Skupowi Aut Katowice – sprzedajesz firmie istniejącej na rynku od 1997 roku, pozbywasz się auta w sposób bezpieczny dla Ciebie i korzystny!

Nie zwlekaj więc i nie zastanawiaj się – skontaktuj się ze Skupem Samochodów w Katowicach, który ekspresowo i za dobrą gotówkę odkupi Twoje auto używane!

tel. 792-694-584

mail: biuro@skup-aut-bielsko.pl

FORMULARZ OFERTOWY

Polecamy się - Skup Aut Katowice

Skup samochodów Katowice, Skup aut Katowice

Tel kom. 792-694-584

E-mail: biuro@skup-aut-bielsko.pl